ipad 2

8 Şubat 2023

Teknoloji

ipad 2 için yorumlar kapalı


Bu ipad 2 bugün elime geçti, şarj kablosu yok, bilgisayarcıma götürdüm, çırağı vardı, abi cihaz ölü dedi. Internetten baktım 512megabyte ram var, 16 gb hafıza olduğu üzerinde yazılı. Ios4 işletim sistemi varmış, o da tarih olmuş. Açabilirsek bir kablo bulup yorumlara devam edeceğim.

Cihazın şarj aletini piyasadan bulamadım, trendyoldan söyledim, bekliyorum,

Diğer bilgisayarcım cihazın tarayıcı ve bazı uygulamaları çalıştırabileceğini söyledi, göreceğiz…

Cihazın trendyoldan aldığım şarj kablosu uymadı, geri gönderdim.

kadıköy den şarj kablosu aldım, şarj aldı, cihaz canlandı, kilit ekranı şifresi var onu çözemedim, daha deneyemedim…

youtube da cihazı imac üzerinden iTunes programı ile sıfırlandığı bir video var, yalnız Apple ın kendi sitesi Windows tan da yapılabileceğini yazıyor, deneyeceğim, cihaz uğraştırdı bayağı….

cihazı itunes a kablo ile bağladım windows 10 üzerinden yükleme güncellme yaptı, yalnız hata verdi, cihazda hata var diyor ve ipad 2 itune menüsünden çıkmıyor. düzelmiyor.

yalnız youtube videolarında ekran kilidini açsanız bile itunes hesap bilgilerinizi hatırlamıyorsanız kesinlikle cihazı kullanamayacağınız yazıyor. ondan demek bunları pazarda 50 tl ye satıyorlar…

itunes cihazı düzeltmedi daha beter etti, internette reiboot isimli bir program var iPad i yeniden kurulum yaptığını iddia ediyor. 29 dolara satılıyor, alıp denemedim tabii ki….


Hakkımda

Onur Kayıkcı

İlk İnternet sitemi yapalı 20 yılı aşmış. Uzun süredir blog yazmaktayım. Görsel içerik için instagram hesabıma aşağıdaki link düğmesinden ulaşablirsiniz. irtibat: iletisim@onurkayikci.com . Sitedeki hiçbir yazı izinsiz kullanılamaz.İçerikler bana aittir, sponsorlu bağlantı yoktur.Arşiv