Boş site ile sosyal medya uzmanıyım diye gezilir mi?

24 Şubat 2022

Teknoloji

Boş site ile sosyal medya uzmanıyım diye gezilir mi? için yorumlar kapalı


Hemen şunu belirteyim boş bir internet sitesi ile instagram sosyal medya uzmanıyım diye gezilmez. boş site ne demek, şu demek internet üzerinde bir web sitesi oluşturmak için satılan ücretli hatta ücretsiz temalar var. bunlardan alıp kullandığınızda lazım olmayan sayfaları silmeyip hatta bunu beceremeyip silemeden kullandığınızda o sayfalarda anonim resimler lorim ipsum cart curt gibi yazılar görürsünüz.

şunu özellikle belirteyim bu sitede tanıtım amaçlı bir backdoor tanıtım sayfası var, hobi amaçlı yapmama ve tema kullanmama rağmen boş sayfa yok. blogta da boş bir alan yok, hatta gezene saygımdan dolayı bir de bu wordpress temasını türkçeleştirdim.

bu aşağıda adı geçen 2 vatandaş bu işten para kazandıklarını iddia ediyorlar, ama web ziyaretçisine saygıları yok boş sayfa barındırarak.

geçen yazmıştım accessland diye bir siteden ahenk özengin isimli bir kadının instagram içerik üretimi eğitimine girmeye çalışmıştım da kendilerinden kaynaklı aksilikler olmuştu girememiştim. neyse hanımefendinin internet sitesinin yarısı boş site, meraktan sitesine girince gördüm.

esas bomba ise aydın bars isimli kişinin internet üzerinden etkili instagram ve facebook reklamı vermek eğitimleri sattığı firmasının internet sitesine girince sitenin yarısını boş gördüm. hayır beyefendi bir de sitesinde web tasarımı öğretimi satıyor. önce kendisine bir yerlerden böyle bir eğitim almasını, boş site ile piyasada gezmemesini tavsiye ederim.

sosyal medya uzmanıyız diye program pazarlayanlar sadece facebook üzerindeki business manager dan facebook ve instagram reklamlarını etkili yönetmeyi öğretiyor. bu da firmaların haliyle reklam yoluyla satışlarını arttırabilmelerine yarıyor. ama bence bu herhangi bir sosyal medya uzmanlığı titri için yeterli değil.

benim size yegane tavsiyem bu kişilere sistemlere para kaptırmadan önce iyi düşünün, sonunuz hüsran olmasın.


Hakkımda

Onur Kayıkcı

İlk İnternet sitemi yapalı 20 yılı aşmış. Uzun süredir blog yazmaktayım. Görsel içerik için instagram hesabıma aşağıdaki link düğmesinden ulaşablirsiniz. irtibat: iletisim@onurkayikci.com . Sitedeki hiçbir yazı izinsiz kullanılamaz.İçerikler bana aittir, sponsorlu bağlantı yoktur.Arşiv