ilişkiler 101

26 Ekim 2012

Kitap

ilişkiler 101 için yorumlar kapalı


ilişkiler 101 deyince sanki bir ders isminden bahsediliyor gibi. Halbuki bu bir kitap ismi. Arıtan yayınevinden çıkmış bir kitap. İnsanın sosyal ve iş hayatında ilişkilerini nasıl olumlu yönde kullanıp başarıya ulaşacağını anlatıyor.

Kitabın kapak yazısı durumu şöyle özetliyor: en başarılı liderler, iyi iletişim kurabilen kişiler arasından çıkarlar. Hiç kimse, hayatta yalnız başına yol alamaz. Hepimiz, maddi ve manevi yönden bizi hedeflerimize ulaştıracak olan birilerine bağlı bulunuruz. Başkalarının katkıları olmadan başarılı olmak mümkün değildir. Doğru kurulmuş ilişkiler, bu durumun üstesinden gelebilmek için iyi bir yöntemdir.

O halde: doğru kurulmuş ilişkilerin başarıyı nasıl etkilediklerinin farkına varın. Başkalarını nasıl motive edebileceğinizi keşfedin. İnsanlarla nasıl iletişime geçebileceğinizi öğrenin. Karşınızdaki kişileri dinleme becerinizi geliştirin. Herkesin güvenini kazanın.

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmak, hedeflerinize giden yolu kısaltır.

Hakkımda

Onur Kayıkcı

İlk İnternet sitemi yapalı 20 yılı aşmış. Uzun süredir blog yazmaktayım. irtibat: iletisim@onurkayikci.com . Sitedeki hiçbir yazı izinsiz kullanılamaz.Arşiv