iletişim kurmanın ve arkadaş edinmenin yolları

25 Mart 2012

Kitap

iletişim kurmanın ve arkadaş edinmenin yolları için yorumlar kapalı


Don gabor un kitabı arıtan yayınevinden çıkmış.

Kitabın kapağında özetle şunlar yazıyor: vücut dilinizi doğru kullanın, insanlarla tanışma fırsatları yakalayın.

Arka kapaktaki tanıtım yazısı ise şöyle:

Sohbet etmek; fikirlerimizi. görüşlerimizi, amaçlarımızı ve duygularımızı, karşımızdaki insanlara aktarmanın ve onlarla ilişkilerimizi geliştirmenin en temel yoludur. Ama bunun için, iletişim kurma kanallarımızın açık olması gerekir.

Don gabor, “iletişim kurmanın ve arkadaş edinmenin yolları” kitabını, bu kanalların nasıl açılabileceklerini anlattığı eğitimlerinden yola çıkarak hazırlamıştır.

Bu kitap; sosyal ortamlar ve iş ortamları dahil, her durumda bir sohbeti başlatmak ve sürdürmek konusunda işe yaradıkları kanıtlanmış olan iletişim tekniklerini içermektedir.

Bekarlar, evliler, uzmanlar, satış temsilcileri, danışmanlar, öğretmenler, müdürler, öğrenciler, anne-babalar, kısacası iletişim kalitesini yükseltmek isteyen herkes için bir başucu kitabı..

Hakkımda

Onur Kayıkcı

İlk İnternet sitemi yapalı 20 yılı aşmış. Uzun süredir blog yazmaktayım. Görsel içerik için instagram hesabıma aşağıdaki link düğmesinden ulaşablirsiniz. irtibat: iletisim@onurkayikci.com . Sitedeki hiçbir yazı izinsiz kullanılamaz.İçerikler bana aittir, sponsorlu bağlantı yoktur.Arşiv