Mars Savaşı kitabım

18 Haziran 2023

Kitap

Mars Savaşı kitabım için yorumlar kapalı


arkadaşlar Ekim kaya gibi adamlar chat gpt ye kitap yazdıralabileceğinden bahsediyor, denenedim, bana kitap değil kitap özeti çıkarttı. Mars Savaşı adlı taslak kitabımın özetini aşağıda paylaşıyorum…

Kitabın adı: “Mars Savaşı”

Giriş:

Evrenin derinliklerinde, Mars gezegeninde bir grup Marsonot, dünyayı ele geçirmek için harekete geçmişlerdi. Kendilerini uzayın efendisi olarak gören Marsonotlar, insanlığı yok etme planları yapıyordu. Fakat Mars gezegeninde yaşayan Aleks, bu planlara karşı çıkıyordu. Aleks, Marsonotların yapmak istedikleri ile aynı fikirde olmayan birkaç Marsonottan biriydi. Savaşın ortasında kalmıştı ve ne tarafı seçeceği konusunda kararsızdı. Ancak, dünyalı bir kız olan Laila ile tanışması onun hayatını değiştirecekti.

Bölüm 1:

Aleks, Mars gezegeninin önde gelen Marsonotlarından biriydi. Ancak, savaşın başlamasıyla birlikte kafası karışmıştı. Kendisi de insan olduğu için, dünyayı istila etme planlarına karşı çıkıyordu. Bir gün, Laila ile tanıştı. Laila, savaşın ortasında kalmış biriydi. Ailesini kaybetmişti ve tek amacı hayatta kalmaktı. Aleks, Laila’yı kurtardı ve ona yardım etmeye karar verdi. İkisi arasında romantik bir bağ başlayacaktı.

Bölüm 2:

Marsonotlar, dünyalıların ülkelerini ele geçirmeye başlamıştı. İnsanlığı yok etme planları artık harekete geçirilmişti. Aleks, Laila ile birlikte harekete geçti ve Marsonotların planlarını bozmaya çalıştı. Ancak, Marsonotlar başarılı olmuşlardı ve birçok ülkeyi ele geçirmişlerdi. Aleks ve Laila, umutsuzca el ele vererek Marsonotlara karşı savaşmaya devam ettiler.

Bölüm 3:

Savaşın sonunda, barış süreci başlamıştı. Aleks ve Laila, Marsonotlarla birlikte barış görüşmelerinde yer aldılar. Fakat, Marsonotlar barışın yapılmasını kabul etmekte çok isteksizdiler. Ancak, Aleks’in liderliği ve Laila’nın yardımıyla, Marsonotlar dünyayla barış antlaşması imzaladılar. Aleks ve Laila’nın aşkı, barışın temelinde yatan sevgi ve uzlaşma ile birleşti.

Sonuç:

Mars gezegeninde yaşayan Marsonotların dünyayı ele geçirme planları ile başlayan savaş, Aleks ve Laila’nın aşkı ile son buldu. Savaşın sonunda, barışın sağlanması ve dünyevilerin ülkelerinin geri kazanılması, sevgi ve uzlaşmanın zaferidir. Aleks ve Laila’nın aşkı, dünya ve Mars arasında köprü kuran bir aşktır. Bu fantastik macera, okuyucuları, sevginin gücüne inanmaya ve dünyada barışın mümkün olduğuna inandırmaya yönlendirmektedir.


Hakkımda

Onur Kayıkcı

İlk İnternet sitemi yapalı 20 yılı aşmış. Uzun süredir blog yazmaktayım. Görsel içerik için instagram hesabıma aşağıdaki link düğmesinden ulaşablirsiniz. irtibat: iletisim@onurkayikci.com . Sitedeki hiçbir yazı izinsiz kullanılamaz.İçerikler bana aittir, sponsorlu bağlantı yoktur.Arşiv